Profesjonalizm i innowacyjnośćklimatyzacjamontaz

Na rynku działamy od 1997 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmujemy się projektowaniem instalacji, doborem urządzeń, sprzedażą i montażem urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacji w zakładach przetwórstwa spożywczego, obiektach przemysłowych, biurach, bankach i innych obiektach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych, jak również w domach i mieszkaniach. Instalacje wykonujemy według projektów własnych lub powierzonych przez Klienta.

Stale podążamy za nowinkami technicznymi i stosujemy je w naszych instalacjach. Monterzy zatrudnieni w naszej firmie posiadają wieloletnie doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje oraz stosowne uprawnienia do montażu oraz serwisowania klimatyzatorów i wentylatorów. Wszystkich pracowników Cold Tech cechuje wysoka kultura osobista, punktualność oraz w pełni profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

 

COLD TECH, jako jedna z nielicznych firm na Pomorzu zachodnim specjalizuje się w wykonywaniu prac montażowych i serwisowych w systemach chłodnictwa i klimatyzacji na statkach morskich.

klimanastatku

 

 

 

 

 

 

Naszymi klientami są zarówno polscy armatorzy: Polska Żegluga Morska, Euroafrica, Unity Line, Unibaltic, jak również świadczymy usługi na rzecz zagranicznych armatorów na przykład, Reederei Strahlmann, Green Management, Wilhelmsen, Briese Schiffahrts i wielu innych armatorów.

W zakresie wykonywania swych usług współpracujemy zarówno z firmami armatorskimi, jak również duzymi stoczniami : MSR GRYFIA, NAUTA i firmami zajmujacymi się remontami statków : NET MARINE, PTS, NAVIKON, MTS i wiele innych mniejszych grup remontowych. Nasze prace wykonywane są praktycznie w portach całej Europie zarówno w trakcie remontów stoczniowych , jak i postojach między rejsowych

Zakres większości prac serwisowych obejmuje:

- Wymiana sprężarek otwartych na semihermetyczne

- wymiana skorodowanych rur stalowych i izolacji termicznej

- dostawa i montaż dodatkowych urządzeń klimatyzacyjnych na mostek i ECR

- dostawa i wymiana uszkodzonych i skorodowanych parownika i nagrzewnic do central wentylacyjnych-krótkie terminy realizacji

- dostawa i instalacja klimatyzacji do szaf elektrycznych dzwigów ładunkowych

? R22-wymiana alternatywy dla ekologicznej / R417, R422, R404 / spełniają wymogi konwencji MARPOL 73/78 załącznika VI.

Od 2008 roku, wymieniliśmy R 22 na ponad 100 statkach floty handlowej i marynarki wojennej.